A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
`

Ювілейна лотерея від «Вісника Кореччини»: невдовзі головний приз знайде свого власника

Дата: 12.07.2021 15:41
Кількість переглядів: 390

Редакція газети «Вісник Кореччини» проводить ювілейну лотерею. Уже 16 липня головний приз – мультиварка – знайде свого власника. Також на учасників чекають багато інших цікавих подарунків.

Учасниками лотереї стали 113 передплатників районки.

 

  1. Кубай Ілля Олексійович, м. Корець
  2. Ліскова Катерина Миколаївна, с. Великі Межирічі
  3. Шевченко Володимир Миколайович, м. Корець
  4. Владика Тетяна Миколаївна, с. Новий Корець
  5. Дячек Андрій Гнатович, м. Корець
  6. Новак Анна Ананіївна, с. Новий Корець
  7. Новак Олександр Васильович, с. Новий Корець
  8. Політаєва Інна Володимирівна, м. Корець
  9. Тарасюк Наталія Василівна, м. Корець
  10. Дячек Віра Павлівна, м. Корець
  11. Бондар Олена Сергіївна, с. Старий Корець
  12. Стасюк Надія Федорівна
  13. Воят Любов Миколаївна
  14. Богуш Олена, с. Новий Корець
  15. Денисюк Алла Матвіївна, м. Корець
  16. Михайленко Наталія Анатоліївна, с. Головниця
  17. Одарченко Любов Макарівна, м. Корець
  18. Марчук Тетяна Петрівна
  19. Вдовиченко Олександр Васильович
  20. Хімін Ніна Петрівна
  21. Шекель Леся Петрівна, с. Устя
  22. Ковальчук Ольга Адамівна
  23. Кур’ят Світлана Володимирівна, м. Корець
  24. Омельчук Наталія Петрівна, с. Головниця
  25. Готліб Людмила Григорівна, с. Забара
  26. Гузик Галина Олександрівна
  27. Базилевська Надія Валентинівна
  28. Черемха Валентина Віталіївна
  29. Небелиця Галина Петрівна
  30. Гайдук Валентина Михайлівна, м. Корець
  31. Прокопчук Наталія Віталіївна, м. Корець
  32. Завадовська Тетяна Олександрівна, м. Корець
  33. Ясковець Олена Василівна, с. Жадківка
  34. Вербицька Юлія Володимирівна, м. Корець
  35. Микитчук Валентина Павлівна, м. Корець
  36. Сидорчук Микола Максимович
  37. Сімчук Віктор Є., м. Корець
  38. Коваль Любов Михайлівна, м. Корець
  39. Мисюк Світлана Борисівна, м.Корець
  40. Стецюк Юлія Ігорівна, м. Корець
  41. Краля Марта Олександрівна, м.Корець
  42. Лук’янчук Оксана Сергіївна, м. Корець
  43. Євчук Марія Василівна, м. Корець
  44. Українець Олена Василівна
  45. Ковальчук Олена Захарівна, м. Корець
  46. Маркевич Дмитро Віталійович, с. Жадківка
  47. Денисюк Юрій Миколайович, м. Корець
  48. Ярмолюк Олександр Петрович
  49. Солоненко Олег Адамович, с. Жадківка
  50. Вигорій Юрій Андрійович
  51. Зайчук Олександр Дмитрович, м. Рівне
  52. Герус Георгій Сергійович
  53. Кушнір Наталія Володимирівна
  54. Горецька Людмила Іванівна
  55. Ляшук Микола Валерійович, с. Жадківка
  56. Бойчук Тетяна Леонідівна, м.Корець
  57. Присяжнюк Людмила Олександрівна, с. Головниця
  58. Зінченко Лариса Валентинівна, с. Новий Корець
  59. Савватєєва Руслана Миколаївна
  60. Седляр Ольга Михайлівна, м. Корець
  61. Козлюк Марія Іванівна, м. Корець
  62. Кирильчук Катерина Миколаївна, с. Головниця
  63. Радовенюк Ольга Віталіївна, м. Корець
  64. Хрущ Оксана Григорівна, с. Гвіздів
  65. Турович Лариса Іванівна, с. Забара
  66. Бобровська Валентина Василівна, с. Головниця
  67. Харченко Олександр Олександрович, с. Гвіздів
  68. Ворощук Тетяна Сергіївна
  69. Конончук Ганна Василівна
  70. Павлюк Наталія Віталіївна, м. Корець
  71. Денесюк Наталія Василівна, с. Головниця
  72. Хрущ Наталія Анатоліївна
  73. Кордиш Світлана, с. Старий Корець
  74. Королюк Тетяна Олексіївна, с. Гвіздів
  75. Михальчук Галина Михайлівна, с. Коловерть
  76. Шуст Світлана Віталіївна, с. Харалуг
  77. Бобровська Тамара Михайлівна, с. Копитів
  78. Сорочинська Лідія Володимирівна, с. Користь
  79. Тишкевич Ганна Вікторівна, с. Сторожів
  80. Герус Жанна Ростиславівна, с. Морозівка
  81. Лук’янчук Оксана Іванівна, с. Богданівка
  82. Радюк Тетяна Констянтинівна, с. Черниця
  83. Бурченя Оксана Петрівна, с. Устя
  84. Скоблюк Олександра Петрівна, с. Сапожин
  85. Літвінчук Оксана Ігорівна, с. Річки
  86. Кравчук Тетяна Михайлівна, с. Крилів
  87. Шевчук Ніна Олексіївна, с. Головниця
  88. Герус Валентина Володимирівна, с. Новий Корець
  89. Соботюк Тетяна Адамівна, м. Корець
  90. Ковальковська Олена Сергіївна, м. Корець
  91. Федорчук Юрій Іванович, м. Корець
  92. Павловська Любов Петрівна, с. Новий Корець
  93. Кравчук Павло Іванович, с. Морозівка
  94. Мельничук Ірина Василівна, с. Велика Клецька
  95. Пономаренко Наталія Федорівна
  96. Яковець Наталія Борисівна
  97. Шаправська Зоя Павлівна, с. Богданівка
  98. Веремчук Віктор Онисимович, с. Користь
  99. Слободенюк Оксана Андріївна, с. Великі Межирічі
  100. Рогашевський Олег Миколайович, м. Рівне
  101. Зайчук Олена, с. Розваж, Острожчина
  102. Башинський Сергій Віталійович, с. Новий Корець
  103. Лук’янчук Ніна Олександрівна, с. Богданівка
  104. Самойдюк Сергій Іванович, м. Корець
  105. Собкович Іван Іванович, с. Морозівка
  106. Смикало Ігор Ілліч, с. Користь
  107. Баранчук Віталій Іванович, с. Городище
  108. Купрунець Анатолій, с. Морозівка
  109. Бойчук Тетяна Леонідівна, м. Корець
  110. Денисюк Ольга Миколаївна, м. Корець
  111. Шендецький Михайло Кузьмич, с. Старий Корець
  112. Шендецький Микола Іванович, с. Старий Корець
  113. Федорчук Анатолій Григорович, м. Корець

 

Розіграш призів відбудеться 16 липня о 10 годині в редакції «Вісника Кореччини». Його транслюватимемо у прямому ефірі з Facebook-сторінки «Новини Кореччини. Будьте в темі».

Бажаємо успіхів!


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Зворотній зв'язок

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування