A A A K K K
людям із порушенням зору
`

З чим звертаються мешканці Рівненщини до Цілодобового оперативного штабу з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА

Дата: 16.03.2020 10:17
Кількість переглядів: 469

Станом на 08:00 понеділка, 16 березня, на Рівненщині хворих на коронавірус не зафіксовано.

Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, який цієї ночі координував роботу Цілодобового оперативного штабу з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

Безпосередньо вночі на гарячу лінію 0 800 500 078 надійшло 14 дзвінків від мешканців області. Загалом, із початку роботи кол-центру (16:00 суботи, 14 березня), зафіксовано 118 телефонних звернень.

Додзвонювачі зокрема цікавились, де можна пройти тест на коронавірус та скільки тестів на сьогодні є в Рівненській області.

Рівненська ОДА інформує:

Дослідження на наявність коронавірусної інфекції проводяться в Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» (м.Рівне, вул. Котляревського, 3). Але, наразі, проводяться не всім охочих, а лише (!) за направленням лікаря.

Закуплено тест-систему на 100 досліджень. Очікується постачання ще на 200. Кількість тестів поповнюватиметься відповідно до епідеміологічної ситуації в області.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування