A A A K K K
людям із порушенням зору
`

Корчанам нагадують про необхідність сплати земельного податку

Дата: 09.06.2020 11:01
Кількість переглядів: 346

Про необхідність сплатити земельний податок за 2020 рік повідомляє Корецька міська рада.

Відповідно до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), плата за землю – це обов'язковий платіж у складі податку на майно, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної й комунальної власності.                                      

Підставою для нарахування плати за землю є дані державного земельного кадастру.

Фізичні особи – громадяни сплачують податок впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідно до пункту 287.5 статті 287 та підпункту 288 розділу XIII Податкового кодексу України. Граничний термін сплати у 2020 році – 28 серпня поточного року, після чого будуть нараховуватись штрафні санкції. У розмірі 20% від нарахованої суми.

Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до органу, що контролює, за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо: розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку; права на користування пільгою зі сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними органів, що контролюють, та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема, документів на право власності, користування пільгою, орган, що контролює, за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Для отримання податкового повідомлення-рішення про нарахування земельного податку громадянам слід звертатися до:

  • Корецької міської ради, м.Корець, вул.Київська, 69, каб.№1
  • ЦОП Корецького відділення Рівненського ГУ ДПС, м.Корець, вул.Київська, 59.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування