Корець – переможець конкурсу «Історія екорозвитку моєї громади»
Корець став учасником, а при підведенні підсумків – переможцем конкурсу коротких розповідей про власні успіхи громадян, екоактивістів у сприянні екорозвитку міст та громад «Історія екорозвитку моєї громади» у номінації «есе».
Про це повідомляє Корецька міська рада.
«1 липня ми отримали приємний подарунок – набір еко-продукції від Ecofriendly Ukraine та футболку «друг природи» від «Активної Громади». Дякуємо організаторам конкурсу, які надали можливість поділитися власними екодосвідом та надихнутися екоісторіями інших громад», – йдеться у дописі.
Отримане насіння айстри піоновидної Дюшес висадили біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям, поряд з декоративним соняхом, який уже проріс і скоро буде милувати око (нагадаємо, нещодавно члени виконавчого комітету та депутати міської ради взяли участь у марафоні відповідальності від Фонду Родини Богдана Гаврилишина, висадивши насіння соняшника).
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)