A A A K K K
людям із порушенням зору
`

Відбулося засідання сесії Корецької міської ради

Дата: 24.07.2020 23:16
Кількість переглядів: 560

 У четвер, 23 липня, відбулася сорок восьма сесія Корецької міської ради, на якій обговорили ряд важливих питань.

   Згідно плану роботи депутати затвердили звіт про виконання бюджету Корецької міської ради за І півріччя 2020 року, повний перелік назв вулиць та актуальної нумерації будинків в місті Корець, акти з визначення розміру збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів. Обговорили та внесли зміни до бюджету міської ради на 2020 рік і міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік.

     Про це йдеться на офіційному сайті  Корецької міської ради

  Депутати підтримали ініційовані Громадською організацією «КРО «Корець онлайн» дві місцеві ініціативи –  «Громадський автобус» та «Стела пам’яті».

 Також було розглянуто земельні питання та звернення громадян.

 До депутатів міськради звернулися підприємці міста з проханням надати дозвіл на проведення торгівлі поза межами території «малого» та «великого» ринків з малих архітектурних форм – палаток, які мають ідентичний правовий зміст та статус з МАФ-кіосками, торгівля з яких дозволена, щоб надати рівні можливості для здійснення торгівлі, як і підприємці, що здійснюють торгівлю з кіосків, адже і одні, і другі відносяться до малих архітектурних форм та дозволити вхід на «малий ринок» зі сторони магазину ПП Годун А.

  Враховуючи, що зазначена ситуація викликає соціальну напругу серед підприємців міста та з метою якнайшвидшого врегулювання даного питання депутати вирішили звернутись до Корецького районного управління Держспоживслужби, яке контролює роботу ринків, за роз’ясненням з приводу надання дозволів на здійснення торгівлі з МАФ-палаток за межами ринків у м. Корець та бачення шляхів врегулювання зазначеної вище ситуації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування