A A A K K K
людям із порушенням зору
`

На Кореччини троє засуджених відбувають покарання у виді громадських робіт

Дата: 25.01.2021 11:42
Кількість переглядів: 959

На сьогодні в Корецькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області на обліку перебуває троє засуджених, які відбувають покарання у виді громадських робіт на території Корецької міської ради, сіл Щекичина та Світанку Великомежиріцької об’єднаної територіальної громади.  

Про це повідомляють Корецькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації».

Під час перевірки із засудженими проводяться бесіди профілактичного характеру з метою недопущення в подальшому скоєння злочинів, дотримання трудової дисципліни, а також про наслідки в разі ухилення від відбування громадських робіт.

            Такий вид покарання сприяє не тільки виправленню засудженого, але й приносить суттєву користь місцевій громаді.

Громадські роботи полягають у виконанні  засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Ці роботи встановлюються на строк від шістдесяти до двохсот сорока годин і відбуваються не більше як чотири години на день. Даний вид покарання не призначається особам, визнаним інвалідами першої або другої групи, вагітним жінкам, особам,які досягли пенсійного віку, а також військовослужбовцям строкової служби.

            Виконання  покарання у виді громадських робіт покладено на уповноважені органи з питань пробації та є альтернативою покаранню у виді позбавлення волі. В даний час поширення практики їх застосування сприяє скороченню чисельності тюремного населення і тим самим спрямовується на розбудову кримінально-виконавчої системи України на засадах, що відповідають міжнародним стандартам поводження із засудженими, серед яких найважливішими є принципи поважання прав та свобод людини і гуманізму.

Читайте також: Сім’я із Щекичина отримала благодійну допомогу


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування