A A A K K K
людям із порушенням зору
`

Депутати зберуться на сесію Корецької міської ради ОНОВЛЕНО

Дата: 13.07.2021 10:24
Кількість переглядів: 563

У залі засідань Корецької міської ради 15 липня об 11:00 год депутати зберуться на позачергову 13 сесію міської ради.

Про це повідомили у Корецькій міській раді.

На розгляд позачергової сесії Корецької міської ради восьмого скликання винести такі питання:

  • Про припинення юридичної особи публічного права: закладу загальної середньої освіти -Корецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Корецької міської ради Рівненської області (код ЄДРПОУ 22564418). Інформує: Р.Силін ,начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
  • Про  припинення юридичних осіб публічного права: комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» м. Корець Корецької міської ради Рівненського району Рівненської (код ЄДРПОУ 24175543) та Корецькоїзагальноосвітньої школи І ступеня Корецької міської ради (код ЄДРПОУ 24173165). Інформує: Р.Силін,начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

14 липня о 15:00 год відбудеться спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (В. Свінціцький) та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними  партіями та громадськими  об’єднаннями, засобами масової інформації (С. Виннічук).

Окрім цього, у раді відразу ж запрошують депутатів взяти участь у черговій 14 сесії, яку планують провести 22 липня об 11:00 год.

На розгляд чергової сесії Корецької міської ради восьмого скликання винести такі питання: про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 №41; про соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року; про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Корецької міської ради; про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки; про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Корецької міської ради та переліку послуг, які надаються віддаленим робочим місцем; про Програму економічного та соціального розвитку Корецької територіальної громади на 2022-2024 роки; про Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Корецької територіальної громади; про зміну типів та найменувань навчальних закладів загальної середньої освіти Корецької територіальної громади на 2021 рік.

Графік проведення засідань постійних комісій:

19 липня, понеділок, 15 год  – з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та врегулювання конфлікту інтересів (В. Дулюк);

20 липня, вівторок, 11:00 год – з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту (А. Чекальський);

20 липня, вівторок, 14:00 год – з питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою (А. Коваленко);

21 липня, середа, 11:00 год – з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами масової інформації (С. Виннічук);

21 липня, середа, 14:00 год – з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (В. Свінціцький).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування