A A A K K K
людям із порушенням зору
`

Первинна медична допомога на вторинному рівні: з лікарями Корецької міськлікарні можна підписати декларацію

Дата: 30.07.2021 12:32
Кількість переглядів: 1016

Упродовж квітня-травня КНП «Корецька міська лікарня» підписала договори із Національною службою охорони здоров’я за девятьма пакетами надання медичних послуг населенню згідно з програмою медичних гарантій. Серед них – новий для закладу пакет первинної медичної допомоги на вторинному рівні. Тож тепер і у Корецькій міській лікарні можна обрати сімейного лікаря і підписати з ним декларацію, незалежно від місця проживання або прописки. Це означає, що кожен пацієнт, який підписав декларацію з сімейним лікарем в міській лікарні, має таке ж право на безплатний пакет медичних послуг, гарантований державою, як і пацієнти, які обрали для себе лікарів первинної ланки чи лікарів-ФОПів.

Як і будь-який сімейний лікар, лікарі КНП «Корецька міська лікарня» спостерігають за станом здоров’я пацієнта, ставлять діагнози та лікують найбільш поширені хвороби, травми, отруєння, ведуть пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами. За потреби лікарі дають направлення до лікаря-спеціаліста вторинної чи третинної допомоги (лора, травматолога, хірурга тощо) або ж консультуються з ним щодо лікування пацієнтів.

За словами очільника закладу Володимира Сухого, планується відновлення виїздів сімейних лікарів у населені пункти громади.

«За нашим сімейним лікарем «стоять» вузькі спеціалісти, тобто можна отримати консультацію і невролога, і травматолога, і хірурга, і акушера-гінеколога. Здійснюємо виїзди й додому, за потреби госпіталізуємо пацієнта у лікарню, направляємо на лікування до обласних закладів. У середньому щодня декларації із нашими лікарями заключають до десяти пацієнтів», – додає Володимир Ананійович.

На сьогодні чимало жителів Кореччини досі не обрали свого сімейного лікаря, відповідно не підписали декларації, крім того, часто пацієнти скаржаться на неякісне медичне обслуговування. Слід зазначити, що кожен має повне право змінювати сімейного лікаря, незалежно чи це є фахівець первинної ланки державного закладу, чи лікар-ФОП.

У міській лікарні підписати декларації можна із медиками: лікарем І категорії Марією Олегівною Хрущ – (097)739-31-85; лікарем вищої категорії, терапевтом Валентиною Григорівною Сухою – (097)830-76-63, лікарем вищої категорії, кардіологом  – (097)445-57-22.

Для укладення декларації необхідно звернутися у КНП «Корецька міська лікарня». З собою слід мати документ, що посвідчує особу, і мобільний телефон. Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем: паспорт, ідентифікаційний номер.

Читайте також: На вихідних центри масової вакцинації працюватимуть у 14 регіонах України


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування